دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://haula-theme.ir/فروشگاه /

سبد خالی

فروش رد دد ریدمپشن ۲ از مرز ۴۳ میلیون نسخه گذشت

آرتور بازی Red Dead Redemption 2

شرکت تیک تو (Take Two)، کمپانی مادر شرکت راکستار، آمار جدیدی از فروش جی‌تی‌ای ۵ (GTA 5) و رد دد ریدمپشن ۲ (Red Dead Redemption 2) اعلام کرد. طبق چیزی که این شرکت اعلام کرد، فروش GTA 5 از مرز ۱۶۰ میلیون عبور کرده است. این بازی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. طبق آخرین آمار اعلام شده مجموعه جی‌تی‌ای بیش از ۳۷۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

تیک تو در در گزارش خود گفت که GTA 5 سریع‌تر از هر عنوان دیگری به یک میلیارد دلار درآمد رسیده است. همچنین این عنوان پرفروش‌ترین عنوان دهه‌ی گذشته در آمریکا بوده است.

فروش GTA 5 همچنان ادامه خواهد داشت. به دلیل اینکه این عنوان برای کنسول‌های نسل ۹ هم عرضه خواهد شد. این‌طور که به نظر می‌رسد نسخه جدید GTA 5 رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ خواهد داشت. همچنین نسخه‌ی جدایی از GTA آنلاین عرضه شود. یکی از دلایل مهم این فروش زیاد GTA 5 همین بخش آنلاین است. نکته مهم اینجاست که کاربران پلی‌استیشن می‌توانند این نسخه آنلاین را برای مدت ۳ ماه رایگان دریافت کنند.

فروش جی‌تی‌ای 5

GTA 5 بیش از ۱۶۰ میلیون نسخه فروش داشته است و می‌توان انتظار داشت تا این رقم با عرضه‌ی نسخه‌های نسل جدید هم افزایش پیدا کند.

در کنار GTA 5 فروش رد دد ۲ هم بسیار خوب بوده است. به طور کلی مجموعه رد دد هم حدود ۶۵ میلیون نسخه فروش داشته است. نکته‌ی مهم اینجاست که رد دد ۲ به دلیل بخش داستانی بازی فروش کرده است. بخش آنلاین این بازی به اندازه بخش آنلاین GTA 5 طرفدار نداشت.

راکستار چندی پیش اعلام کرد که GTA 6 در حال ساخت است. با توجه به موفقیتی که GTA 5 داشت، افراد زیادی منتظر شماره ۶ هستند. به همین دلیل امکان فروش خوب GTA 6 زیاد است. همچنین با توجه به پشتیبانی خوبی که راکستار از GTA 5 کرد، باید انتظار داشت که GTA 6 برای مدت زیادی بماند و از آن پشتیبانی شود.

به طور کلی مجموعه GTA بسیار پرطرفدار هستند. در این مدت هم با وجود اعتراضات زیادی که به این بازی شد بازهم GTA 5 به فروش خود ادامه داد. این نشان می‌دهد که جامعه گیمینگ به سبک GTA 5 واکنش بسیار مثبتی نشان می‌دهد. از طرفی با توجه به اینکه این عنوان رقیب سرسختی ندارد، فروش آن کاملا منطقی است.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email