دسته بندی کالاها

ورود به سایت

بازنشانی رمز عبور

تا کنون ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام

عضویت

عضویت به عنوان فروشنده

شماره موبایل یا ایمیل را وارد کنید

پسورد را وارد کنید

ثبت نام

https://haula-theme.ir/فروشگاه /

سبد خالی

فروش کلی بازسازی رزیدنت اویل ۳ از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Resident Evil 3

کپکام شرکت ناشر بازسازی بازی رزیدنت اویل ۳ (Resident Evil 3 Remake) اعلام کرد که فروش کلی این بازی از مرز ۵ میلیون نسخه عبور کرده است. به این معنا که این عنوان هم از لحاظ دیجیتالی و هم از لحاظ فیزیکی بیش از ۵ میلیون نسخه در همه پلتفرم‌ها فروش داشته است.

بازسازی رزیدنت اویل ۳ در سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های نسل ۸ و کامپیوتر عرضه شد. این بازی نتوانست به اندازه بازسازی رزیدنت اویل ۲ بدرخشد ولی به طور کلی عملکرد خوبی داشت. حال این‌طور که به نظر می‌رسد طرفداران استقبال خوبی از آن کرده‌اند.

کپکام در این بازسازی به طور کامل رزیدنت اویل ۳ را از نو طراحی کرد. کلیت بازی و کاراکترها مانند نسخه اصلی هستند اما با سخت افزار مدرن سازگار است. از طرفی گرافیک به‌شدت خوبی داشته و چنین پیشرفتی واقعا چشم‌گیر است. گرافیک بازی به‌شدت خوب بوده و از طرفی یک تجربه بسیار خوب برای گیمرهای جدید است. افرادی هم که در گذشته عنوان اصلی را تجربه کرده بودند با رزیدنت اویل ۳ نه تنها خاطراتشان تازه شد بلکه به‌شدت از آن لذت بردند.

بازسازی رزیدنت اویل 3

دشمن اصلی شما در رزیدنت اویل ۳ نمسیس (Nemesis) است که یکی از جالب‌ترین طراحی‌ها در دنیای بازی‌های ویدئویی را دارد.

در این مدت ما شاهد ساخته شدن بازسازی‌های زیادی بودیم. از فاینال فانتزی ۷ (Final Fantasy 7 Remake) تا همین رزیدنت اویل و چندین عنوان دیگر که دوباره برای کنسول‌ها و دستگاه‌های جدید بازسازی شدند. نکته جالب اینجاست که اکثر این بازسازی‌ها کیفیت بهتری از عناوین جدید دارند که تا حدی نگران کننده است.

بحث بازسازی به نوعی دو روی یک سکه است. یک رو این است که بازسازی باعث می‌شود تا برخی از عناوین شاهکار تاریخ دنیای بازی‌های ویدئویی با تجربه‌ای بهتر بازگردند. به همین علت بسیاری از افراد از آن‌ها لذت خواهند برد. روی دیگر سکه این است که ساخته شدن بازسازی‌ها حاکی از این است که انگار خلاقیت در دنیای بازی‌های ویدیویی کم شده است. به‌خصوص با عملکرد نه چندان خوب عناوین جدید می‌توان پی برد که امکان دارد در زمینه خلاقیت شرکت‌ها به مشکل بر خورده باشند.

با این حال همواره از ساخت یک بازسازی استقبال می‌شود. به هرحال بسیاری از گیمرها با عناوین مختلف خاطره داشته و خوشحال می‌شوند که بازی‌های دلخواه خود را دوباره تجربه کنند. حال بازسازی‌ها سعی می‌کنند تا این تجربه دوباره را بهتر هم بکنند.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email